PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245853}

Randki w ciemno

Blind Dating
6,4 14 463
oceny
6,4 10 1 14463
Randki w ciemno
powrót do forum filmu Randki w ciemno

Całkiem miły dla oka.

ocenił(a) film na 6

Przed obejrzeniem nie czytałam nic na temat tego filmu, więc sporym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że główny bohater jest niewidomy. Na początku myślałam, że udaje. Ale w sumie dzięki tej niewiedzy właśnie, film wydał mi się na tyle zaskakujący, że obejrzałam go do końca i muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie mi się go oglądało. Wprawdzie nie jestem fanką komedii romantycznych, ale tę ogląda się całkiem dobrze i jest momentami zabawna.

ocenił(a) film na 8
zai83

momentami zabawna i wzruszająca - na przekór pozostałym komentarzom i słabym oceną ode mnie dostałby zasłużone 7, ale dodatkowy plus za przystojnego głównego bohatera i "niewyżytą Dr. Quinn" tak więc 8.

ocenił(a) film na 6
zai83

A ja akurat bardzo preferuję komedie romantyczne, ale pomimo tego (a może właśnie dlatego, że dużo ich widziałem) nie mogę tego filmu ocenić na więcej niż 6/10. Jak na komedię to było za mało zabawnych sytuacji, jak na romantyczny to miał za mało melodramy. Nie czuć było iskry pomiędzy bohaterami, jakoś ten ich związek wypadł bardzo blado...

zai83

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones